Beslutande organ‎ > ‎Styrelsen‎ > ‎

2011/12


Sammansättning

 Ordinarie Post Mandatperiod
 Simon Wetterling
 Ordförande 2011-07-01 - 2012-06-30
 Emma Jungmark
 Vice ordförande
 2011-07-01 - 2012-06-30
 Hanna Gunnarsson Styrelseledamot 2012-01-01 - 2012-06-30
 Josefin Persson
 Styrelseledamot 2011-07-01 - 2011-12-31
 Karl Lundblad
 Styrelseledamot 2011-07-01 - 2012-06-30
 Nicolai Slotte
 Styrelseledamot 2011-07-01 - 2012-06-30
 Oskar Arnström
 Styrelseledamot 2011-07-01 - 2012-06-30
 Vilhelm Hultgren
 Styrelseledamot 2011-07-01 - 2012-06-30

 Ständigt adjungerade
 Post Mandatperiod
 Christian Lindgren
 Generalsekreterare 2011-07-01 - 2012-06-30